MUKABHAYANGA – zabieg pielęgnacyjno – leczniczy twarzy – 40 euro / za 1 godzinę

W trosce o piękno kobiety Ajurweda proponuje wiele zabiegów, ja przygotowałam dla Was zabieg, który ma dobroczynne działanie dla skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Jest to zabieg polegający na oczyszczeniu i uspokojeniu skóry twarzy. Peeling jest przygotowany wyłącznie z naturalnych produktów zgodnie z zasadą, że na twarz można aplikować tylko to co można również zjeść. Mamy zatem absolutną pewność, że nic nam nie zaszkodzi.W prostocie składników jest siła, którą daje nam natura w przeciwieństwie do chemicznie przetworzonych produktów.

Zabieg relaksuje, nawilża, oraz regeneruje twarz i dekolt. Masaż aktywizuje składniki i pobudza skórę twarzy i dekoltu oraz szyi do regeneracji.

Wzmaga mikrokrążenie i niweluje skutki podrażnień. Mieszanka ziół, olejów oraz innych produktów jest dobrana pod kątem osobistych potrzeb każdej kobiety.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i ma dobroczynne  działanie dla każdego.


DOSZE
co to jest …

Budowa ciała a Dosze – jak to prosto ująć..

Wesprę się tu cytatem z książki „ Ajurveda medycyną natury” Davida Frawleya oraz Subhash Ranade,

 

„Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek, że przyjrzałeś się sobie a następnie zaś spojrzałeś na otaczające cię osoby i dostrzegłeś, jak bardzo podobny jesteś do niektórych a jak bardzo różnisz się od innych ?? Oczywiste jest, że ludzie są bardzo różni, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym, różnice te należy brać pod rozważając ich zdrowie i szczęście. Leczenie ajurwedyjskie zasadza się na zrozumieniu indywidualnej konstytucji każdego z nas.”

 

Te różnice sprowadzone do trzech typów konstytucji człowieka to :

VATA  – PITTA – KAPPA.

Zasadniczo zanim podejmujemy jakiekolwiek zabiegi powinniśmy zdiagnozować jaką Doszą jesteśmy.

 

Krótki test, pozwoli zdiagnozować waszą konstytucję i może być to pierwszy krok aby zrozumieć dlaczego borykamy się z rozmaitymi dolegliwościami, jak nauczyć się rozumieć ich pochodzenie aby unikać tego co nam szkodzi i jak dbać o to co nam pomaga.